Ako môžete pomôcť

Zložte svoj lotosový kvietok a darujte ho

 

Spravte známym lotosový kvietok a zapojte sa tak do projektu "lupienky mieru". Malé dievčatko, Fa-tu, ktorá teraz žije v Austrálii, stratila otca pri prenasledovaní Falun Gongu v Číne. Každý zložený kvietok pre ňu znamená, že ďalší človek sa dozvedel o osude jej otca a ostatných nasledovníkov Falun Gongu.

Návod na skladanie lotosových kvetov.

Pomôžte nám zbierať podpisy na petícii (v papierovej forme)

Podľa slovenského petičného zákona je potrebné, aby petičné hárky boli podpísané vlastnou rukou, čo vyžaduje petíciu v papierovej podobe. Táto petícia je dostupná na našich akciách, avšak ak máte záujem pomôcť nám zbierať podpisy, je tu k dispozícii petičný hárok, ktorý si môžete vytlačiť a nechať podpísať ďalším záujemcom. Takúto petíciu potom ďalej predkladáme našim štátnym predstaviteľom, so žiadosťou, aby vykonali všetko čo je v ich silách na zastavenie prenasledovania Falun Gongu v Číne.

Podpísané petičné hárky prosím zašlite na adresu: Slovenská asociácia Falun Gong, Šuňavcova 5, 83102 Bratislava.

 

 

 

Petícia (PDF)

Spravte si linku na www.falungong.sk

Ako podporu úsiliu o upovedomenie viacerých ľudí vo svete o útlaku prívržencov Falun Gongu v Číne, zvážte prosím pridanie informačného banneru a linky na www.falungong.sk na vašu webovskú stránku. Tu uvádzame príklad banneru, pre Vaše webstránky radi vytvoríme taký, ktorý sa Vám bude na stránku graficky hodiť.

Povedzte o tomto prenasledovaní svojim priateľom a známym

Zdá sa Vám to málo? Je to jednoduché, ale veľmi účinné. Keď sa o tomto nespravodlivom prenasledovaní dozvie viac ľudí, nebude môcť pokračovať.

Ďakujeme.